Hakkımızda


TRC İletişim Karel Yetkili Servis Olarak Telefon Santralleri, İletişim Sistemleri, Güvenlik sistemleri Satış, Montaj ve sonrası destek hizmetleri vermekteyiz.

Hakkımızda

TRC İletişim olarak faaliyet alanındaki yenilikleri takip edip bunlardan müşterilerimizin haberdar edilmesi ve faydalanmasını sağlamak en önemli önceliklerimizdendir. TRC İletişim Karel sistemlerine satış ve teknik servis hizmeti vermektedir.

TRC İletişim  telefon santralları satışı, montajı ve satış sonrası teknik servis hizmeti vermektedir. Montaj esnasında ve daha sonradan ihtiyaç duyulan kablolama teknisyenlerimiz tarafından titizlikle yapılmaktadır.

Firmamız danışmanlık, projelendirme, telefon ile uzaktan destek ve gerekirse sistemi uzaktan programlama hizmetlerini ÜCRETSİZ vermektedir. Gerektiğinde müşterilerimiz adına Türk Telekom’da yapılması gereken işlemleri vekaleten yapmaktadır. Arıza ihbarlarına ise en geç 24 saat içinde müdahale ederek müşterilerimizin mağduriyetini en aza indirmeye çalışmaktadır. Firmamız sadece tek bir konu üzerine hizmet vererek bu konuda profesyonelleşmiş ve sadece tek bir konuya hizmet vermeyi kendine ilke edinmiştir.